Uczniowie naszej szkoły już po raz szósty włączyli się w akcję charytatywną dla Podkarpackiego Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie. Akcja trwała od 2-30 listopada. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 0-VII SP i II- III gimnazjum. Organizatorami były Zuchy i kl. III gim. Celem akcji było kształtowanie aktywnej pomocy i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Codziennie dzieci przynosiły do szkoły potrzebne dary, a były to min. słodycze, pampersy, kosmetyki dla dzieci, monte,  danonki , deserki gerber, soczki, maskotki, książki,ubranka. Zebrano dary na kwotę 1800zł, które przekazano już Hospicjum w Rzeszowie. Z darów tych z zostaną zrobione paczki mikołajkowe dla podopiecznych i ich rodzin.

Dziękujemy wszystkim ludziom „dobrego serca" , którzy włączyli się w akcję charytatywną.