W czwartek 21 grudnia uczniowie należący do grupy teatralnej PROSCENIUM przedstawili Jasełka. Gestem i słowem opowiedzieli jak to było z narodzeniem Jezusa. Opowieść zaczęła się od zwiastowania najświętszej Maryi Pannie, że pocznie i porodzi syna. Później Maryja wraz z Józefem poszukiwała schronienia. Kiedy nie znaleźli domu zatrzymali się w stajni, gdzie narodził się Jezus. Przyszli go odwiedzić pasterze, którzy spali w polu i trzej królowie, którzy przynieśli dziecięciu dary. Wszyscy wyśpiewali Dzieciątku piękne kolędy. Później samorząd szkolny wręczył nauczycielom i pracownikom szkoły wesołe renifery z piernika. Rozstrzygnięto też konkurs na piernik. W tym dniu uczniowie dzielili się też opłatkiem i składali sobie życzenia w gronie klasowym.