We wtorek 16.01.2018 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 wzięły udział w balu karnawałowym. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, Spider-Mana, piłkarzy. Nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkich postaci. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu grupę animatorów ''Animinek''. Duet Tosia i Dyzio zadbali, aby dzieciom dostarczyć jak najwięcej atrakcji. W trakcie zabawy odbył się pokaz baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, piłeczkami, tworzenie balonowych zabawek, malowanie twarzy, sztuczny śnieg. W przerwie między poszczególnymi zabawami dzieci częstowane były watą cukrową oraz popcornem. Była to doskonała impreza o szczególnie radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.