25 stycznia 2018r  odbył się XXIV Konkurs Kolęd. Jak co roku w konkursie brały udział wszystkie klasy naszej szkoły. Poziom wykonania, piękne aranżacje wykonywanych kolęd oraz uczniowie, którzy pokazali umiejętność grania na przeróżnych instrumentach - był nie lada wyzwaniem dla oceniającego jury. W skład tegorocznej komisji weszli przedstawiciele klas od IV-III gim: Gabrysia Paśko, Gabrysia Pycia, Matylda Bandzyra, Zuzia Czaja, Julia Urban,  Marysia Wielgus.

Organizatorami tegorocznego konkursu byli: ks. Janusz Wszołek – fundator nagród w konkursie oraz Pani Beata Mądro, która przygotowała dyplomy i wykonała przepiękną dekorację na konkurs.

W czasie obrad jury wystąpili chętni uczniowie, którzy acapella wykonali ulubione kolędy. Ilość zgłaszających się dzieci do śpiewu przerosła oczekiwania organizatorów.  Świadczy to też o tym, iż tradycja kolędowania w Nagawczynie nie zanika.

Po burzliwych obradach jury wyłoniło następujących zwycięzców:

KATEGORIA KLASY 0-III

MIEJSCE I – klasa O oraz Ia