Klasa II  jest pełna łobuziaków, których uśmiech sprawia, że dzień jest fajniejszy. Coraz bardziej integrują  się nawzajem co widać podczas zabaw i w czasie nauki. Wszyscy razem świetnie się bawią i wesoło spędzają  czas. Dzieciaki są szczere do bólu, jak im coś nie pasuje, to mówią od razu. Jak się do czegoś zabierają, to z impetem równym startowi rakiety… Jest 10 uczniów w klasie, 10 indywidualności, 10 pomysłów na świat i 10 różnych zdań. Trzymam za nich mocno kciuki, niech wyrosną na mądrych ludzi!

Wychowawczyni mgr Alicja Cebulska

TO MY  ZUCHY EKOLUDKI  Z KLASY DRUGIEJ . PATRZĄC NA NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO O NAS. ZAPRASZAMY

 

 

Uczniowie klasy drugiej na zawsze zapamiętają datę 29 listopada 2017 roku. W tym dniu w naszej szkole odbyła się uroczystość OBIETNICY ZUCHOWEJ
Dziesięcioro uczniów z klasy II wstąpiło do Gromady Zuchowej „Ekoludki", której opiekunem jest druhna Alicja Cebulska.

Ślubowali przestrzegać praw Zucha: Będą  kochać Boga i Polskę, mówić prawdę, będą dzielni i zawsze pamiętać o swoich obowiązkach. Będą dążyć do tego, aby być coraz lepszymi. 
Zuchy przedstawiły piękną część artystyczną, zapaliły świece. Z rąk pani dyrektor Małgorzaty Godek otrzymały pamiątkowe dyplomy. Był także piękny tort w kształcie odznaki zucha .
Zuchom,  a także ich rodzicom serdecznie Gratulujemy.

 

 

 

6 grudnia uczniowie klas I-III wybrali się do teatru w Rzeszowie na spektakl p.t. „Przygody Koziołka Matołka według Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza.

Koziołek Matołek nie należy do najmądrzejszych zwierząt na świecie, ale na pewno nie brakowało mu sprytu, śmiałości, ciekawości, uroku osobistego i poczucia humoru, które pozwoliły wyjść mu cało z każdej opresji. Ten mały wesoły cwaniak z odwagą ruszył na podbój świata – z Koziej Wólki wybrał się do Pacanowa, przy okazji zahaczając o Warszawę, Stany Zjednoczone, Afrykę, Azję, a nawet… Księżyc. Przez swoje figle i nieroztropność nieraz wpadał w tarapaty, ale śpiewająco (dosłownie, bo przedstawienie to swego rodzaju musical) i z wdziękiem zawsze udało  mu się wybrnąć z sytuacji. Przedstawienie bardzo się podobało, dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu. Było dużo śmiechu i zabawy.                                                                       

 

Pieczemy ciasteczka świąteczne