Z życia kl. V
 
Klasa IV liczy 15 uczniów, w tym 11 dziewczynek i 4 chłopców. Udział w różnych akcjach charytatywnych pobudza ich wrażliwość na losy innych ludzi, bardziej potrzebujących,  uczy dzielenia się z innymi. Wychowawcą klasy jest pani mgr Anna Kubisztal. Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania matematyczne biorąc udział w kwadracie matematycznym.
Uczniowie w pierwszym tygodniu września uczestniczyli w zielonej szkole w Piwnicznej. Grupa bardzo się zintegrowała. Wszyscy pomagali sobie, razem się bawili, rozmawiali o różnych sprawach.  

 Klasa V chętnie uczestniczy w akcjach na terenie szkoły. Już po raz drugi wygrali DZIEŃ KOLORU. W nagrodę mogą sobie wybrać dzień bez pytania. Aktywnie uczestniczą w akcjach charytatywnych. Zbierali dary dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. W grudniu wraz z wychowawczynią przygotowali paczkę dla Krystiana z kl. I z Rodzinnego Domu Dziecka. Pomogli Mikołajowi zrealizować marzenie chłopca, który starał się być grzeczny i marzy o plecaku z Minionkami i piórniku. Dzieciom udało się spełnić marzenie chłopca.